Periodiškai bet kuris automobilis reikalauja pavienių dalių arba pilno kėbulo dažymo. Kokybiškai atliktas dažymas gali kaip paslėpti automobilio trukumus, taip ir padidinti automobilio kaina jį parduodant. Pagrindinis kriterijus pagal kuri renka autoservisą Vilniuje tai — priimtinos kainos.

Automobilio dažymo privalumai DRT Group

Dažniausiai pasitaikanti automobilių perdažymo klaida – patikėjimas transporto priemones mažai patirties turintiems specialistams. Siūlome taupyti savo laiką, pinigus bei papildomus rūpesčius ir patikėti savo automobilio dažymą DRT Group profesionalams. Mes garantuojame, kad po mūsų atlikto darbo laikui bėgant dažai neatšoks, automobilis nepradės rūdyti ir neiškils kiti dažymo procedūros defektai.

Kokybiškam automobilių dažymui reikalinga profesionali įranga, kuri užtikrintų darbų kokybę. Siūlome nerizikuoti ir rinktis tik naujausias technologijas turinčius autoservisus. DRT Group autoservise turime puikų balansą tarp kvalifikuotos ir jau patirties įgijusios komandos bei modernios, patikimos ir išbandytos technikos. Mūsų specialistai kreipia dėmesį ne tik į viršutinį dangos sluoksnį, bet ir nematomiems sluoksinams, kurie užtikrina antikoroziją, paviršiaus vientisumą bei dažymo sluoksnių sukibimą.

Susisiekite su mumis

Tel.: +370 655 08888
Tel.: +370 602 07743